Yamaha HS7

Postitatud Posted in kohvipaus

Täna on tunne nagu oleks sünnipäev. Tegelikult ju pole, kuid täna sain endale päris esimesed oma stuudiomonitorid. Siia juurde peaks lisama, et lausa suure tähega – Stuudiomonitorid. Ja miks? See on väga lihtne. Tegemist on ühtede lipulaevadega, iseasi muidugi mis maitsed kellelgi, kuid ma pean tunnistama, et ükskõik millist heliteost kuulates tulevad esile absoluutselt kõik sagedused ja seetõttu ongi need suurepärased miksimiseks või masterdamiseks, et kui muidu kõrvaklappidega ei kuule kõiki olulisi asju ära, siis läbi selliste on pilt kohe selge.

Eks saan millalgi edaspidiselt anda teada, kuidas kasutamiskogemus on, aga usun, et kuna neid kõlareid kasutatakse päris stuudiotes, siis kindlasti sobivad need minu kodusesse stuudiosse superhästi.

Üks asi, mis on veel täiesti kindel, on see, et nüüdsest on kindlasti kõik minu uued salvestused teistsuguse kõlaga, sest läbi nende kuulates joonistuvad välja täiesti teistsugused helipildid ja seetõttu saab keskenduda just kõlatäiusele ja iga pilli ja raja panna omamoodi helisema. Varasemalt ja läbi väga heade kõrvaklappide sain ka sellega hakkama, aga nendest kõlaritest saab väga suur abi olema muusika loomisel ja produtseerimisel 🙂

Mis siis veel? Superheameel on selle üle, paari päeva taguste vihmaste ilmade asemel on selges taevas säramas päike. Mida veel tahta? Suvi ukse ees.

 

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*